Tarihçe

AVRUPA DUŞAKABİN, 2000 yılında cam balkon & cephe sistemleri atolyesi olarak kuruldu. AVRUPA DUŞAKABİN; ticari yolculuğu boyunca, işine olan saygısının bir yansıması olarak üretimde kalite odaklı olması, titiz çalışması, yenilikçi Ar-Ge faaliyetleri neticesinde kısa sürede temperli cam pazarında sürekli aranan tedarikçi firma konumunda olmuştur.

2014 yılındaki yatırımları ile temperli cam imalatına da başlayan firmamız, kaliteden ödün vermeksizin Türkiye’de temperli cam üreten ve saygın projelerde tercih edilen sayılı firmalardan biri olmuştur.

Cam konusundaki birikimi ile çift cam ve cephe camı sektöründeki gelişen pazarı da dikkate alan firmamız, 2015 yılında bölgesindeki ilk, tam robot çift cam üretim hattını da kurarak, faaliyetlerine devam etmiştir.

Çeyrek asıra yakın olan varoluşumuz süresince, edinilen deneyimin, olgunlașmanın, büyümenin, güçlenmenin tek dayanağı, müșterilerin AVRUPA DUŞAKABİN ve ürünlerine duyduğu güven olmuştur.

Bugün AVRUPA DUŞAKABİN; kendisine ve ürünlerine duyulan bu güvenden ilham alıp, saf, temiz, açık yürekli, istikrarlı, yüksek konsantrasyonlu ve dinamik bir șekilde mal/hizmet üretebilmenin gururunu yaşamaktadır.

Bugün firmamız 12.000 m2‘si kapalı olmak üzere 23.000 m2 büyüklüğündeki Malatya tesislerinde ,temperli cam, özel nitelikli çift cam ve toptan düz cam gibi sektörlerde hizmet vermekte ve aynı zamanda kurduğu araç filosu ile de dağıtımı bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Hakkımızda

AVRUPA TEMPER, 2000 yılından bu yana önce bölgenin daha sonra Türkiye’nin temperli cam ve cephe camları alanındaki önde gelen üretim ve tedarikçi şirketidir.

Firmamız; 11.000 M2 açık alanı ve 12.000 M2 kapalı üretim alanı ile birlikte yıllık 1.400.000 M2 cam işleme ve üretim kapasitesine sahiptir. Temperli cam, lamine cam, düz cam, renkli cam, refklekte cam, ısıcam, güneş kontrol camları, Low e ve Solar Low e Lamine camları üretimi yapmaktadır.

AVRUPA TEMPER, kuruluşundan bu yana her geçen gün artan memnun müşteri portföyü ile birlikte cephe camları piyasasında güçlü ve istikrarlı bir ilerleme kaydetmiştir. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yapı projelerine değişen teknoloji trendleri içerisinde en iyi kalitede çözümler sağlamıştır. Ürünlerini ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine (Fransa, Rusya, Ukrayna, Polonya, Bulgaristan, İtalya vs…) ihraç etmektedir.

AVRUPA TEMPER, tüm çalışmalarının odağına “insanı” almakta, insanın yaşam kalitesinin yükseltilmesi için kendi faaliyet alanlarında en iyi çözümleri üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş çalışanlar ile oluşturulan katma değerin, gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle insana ve topluma fayda sağlamak için çalışmaktadır.

Politika

Avrupa Temper Bütünsel Yönetim Sistemi Politikası

 Sürdürülebilir üretim ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.
 Sürekli gelişim ile kalitede öncü olmak.
 Takım ruhuyla çalışanların gelişim, refah ve iş tatminini en üst düzeyde sağlamak.
 Tüm kaynakları verimli kullanmak, çevresel kirlenmenin önüne geçmek için en uygun sistemleri kullanmak ve atık yönetimi etkinliğini sürekli kılmak.
 Kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği taahhütlerimizi, ilgili tüm yasal ve diğer yükümlülüklerimizi yerine getirmek ve kurum kültürü oluşturmak.
 Bu büyük ailenin her bir bireyin yaptığı her işte kurumsal değerlerimize uygun davranış sergilemesini sağlamak

İhracat Yapımız

AVRUPA TEMPER olarak Türkiye’de sunduğumuz kaliteyi büyük bir disiplin ve titizlik ile uluslararası standartlara uygun olarak Dünya tüketicilerine de sunmaktayız. Firmamız 2014 ten günümüze yaptığı önemli ihracatlarla çeşitli kurumlardan sertifikalar almış ve satış ağına yurt dışı piyasasını da eklemiştir.

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine daha kaliteli temperli cam, lamine cam ve düz cam sunmak için Türkiye / Malatya şehrinde1.Organize Sanayinde bulunan fabrikamız daha modern makinalarla güncellenmiştir.Temperli cam, lamine cam ve düz cam ihracatında kapasitemiz yıllık 300.000 M2 civarındadır. Ağırlıklı olarak Avrupa Ülkelerine ve Rusya’ya yönelik ihracat yapmaktadır. Firmamız ihracatını başta İngiltere, Finlandiya, Hollanda , Rusya , Ukrayna, Litvanya, Almanya, Yunanistan, Polanya, gibi ülkelere yapmaktadır

İhracatımız ile ilgili her türlü bilgi ve distribütörlük talepleriniz için export@avrupatemper.com ‘ye mail atarak veya “İletişim” kısmındaki iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.