Ar-ge ve İnovasyon

Sürekli gelişim, sürdürülebilir gelişim.

Tüm üretim metotlarımızı, üretimlerimizi çağın gereklerine uygun, dünyanın ulaştığı son teknoloji ile yorumlayarak sürekli gelişim odağında ilerletiriz. Ürünlerimizi takip eder, sürekli farklı yöntemler ile yorumlayarak yeni ve yenilikçi çözümleri ararız.

İnovasyon stratejimiz

AVRUPA DUŞAKABİN olarak faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana yaratıcı ve özgün fikirlere değer veririz. İnovasyonu faydaları ölçülebilen ve sürdürülebilir bir kurum kültürü olarak görür ve bunu sistematik olarak geliştirmek için sürekli çalışırız.

İnovasyonu görev tanımlarından bağımsız olarak, tüm iş süreçlerimize yansıtır, günlük yaşamımızın bir parçası olarak görürüz. Hayata, çevremize, üretim süreçlerimize, fikirden ürüne giden yolculuğun her aşamasına inovatif yaklaşımlarımızı yansıtırız.

İnovasyon ve sürdürülebilirlik kavramlarının ayrılmaz bir bütün olduğu inancı ile, tüm yaratıcı süreçlerimizi çevresel etkimizi en aza indirecek şekilde gerçekleştiririz. İş ortaklarımızı da süreçlerimize dahil ederek, hizmetlerimizde en büyük değeri yaratacak, sürdürülebilir bir gelişime izin verecek ürün ve hizmetleri sunmak için çalışırız.

Bizim için inovasyonun anlamı; tüm paydaşlarımız için değer yaratan yenilikçiliktir. Biliriz ki inovasyon, kuruluşlarımıza ve tüm paydaşlarımıza yeni değerler katmaktan ve bunu sürdürülebilir bir biçimde devam ettirebilmekten geçer.

Teknoloji ve Tasarım

AR-GE departmanımız en güçlü yanımız. Özel müşteri isteklerine göre gerek kalite gerek ürün tasarımı konusunda sürekli yapılan AR-GE çalışmalarımız sonucu pek çok uygulamaya çözüm sağlıyor, kendi tasarımımız olan cam balkon ve cam kapı çeşitlerini ürün gamımıza sürekli olarak kazandırıyoruz.

Bu kapsamda patentli yeni ürün tasarımı, gerekli giriş ve çıkış kalite kontrol testlerinin yapılması AR&GE tarafından yürütülmektedir.

Tasarım sürecindeki en büyük yardımcılarımız; dayanıklılık ve ergonomiyi test etmek için kullandığımız analiz programları ile bilgisayar destekli, geliştirilmiş en son teknoloji ile hazırlanmış, üç boyutlu ve solid tasarım programlarıdır.

Tasarım aşamasının sonunda konsept projeleri oluşturulan ürünün, fabrika üretim aşamasına geçilir. Üretimi tamamlanan yeni ürünler, her türlü iklim koşulunda test edildikten sonra elde edilen olumlu sonuçlar neticesinde müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak üretilir.

Test Merkezi

AR-GE departmanımız en güçlü yanımız. Özel müşteri isteklerine göre gerek kalite gerek ürün tasarımı konusunda sürekli yapılan AR-GE çalışmalarımız sonucu pek çok uygulamaya çözüm sağlıyor, kendi tasarımımız olan cam balkon ve cam kapı çeşitlerini ürün gamımıza sürekli olarak kazandırıyoruz.

Test merkezinde ürünlerimiz; tasarımın performansı, yük dağılımı, gerilme değişimi, aerodinamik açısından değerlendirilir. Bu kapsamda patentli yeni ürün tasarımı, gerekli giriş ve çıkış kalite kontrol testlerinin yapılması AR&GE tarafından yürütülmektedir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.